Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 
 
 
 
 
 
 
 
31. 10. ............................. Edík měl 24. 10. 4 roky!!!!!!!!! V rubrice Výstavy nové zápisy ze Stuttgartu a Hannoveru!!

20. 10. ............................. Téměř po čtvrt roku opět aktualizuji . A hned na úvod pro Vás mám velkou zprávu: Marynka bude mít štěňátka s Edmondem. Dnes jsme byli na sonu, kde nám to potvrdili . Narození štěňat se předpokládá na přelomu listopadu/prosince.


 
23. 7. ............................... ode dneška až po druhý týden v srpnu tu nebudeme!

 
18.7. ............................... V rubrice Výstavy přidán zápis .

 
16. 7. .............................. Omlouvám se za delší neaktualizaci, ale bylo to z důvodu, že s Maxíčkem jsme museli chodit na veterinu. Jelikož na jednom z našich výletů si spálil všechny polštářky. A zvláště jeden měl úplně rozprasklý a nemohl chodit. Tudíž bylo potřeba chodit na veterinu a teď Max dostává antibiotika. Už je mu ale lépe, takže snad brzo nafotím nějaké fotky "všech" pejsků.
 

 

df

ČERVEN 
 
27. 6. ............................... V rubrice Výstavy přidán zápis z Polska.

 
21. 6. .............................. V rubrice Výstavy opět přidán zápisek .


6. 6. ................................ V rubrice Výstavy přidán zápis o ! 3 VÝSTAVÁCH !

df

Květen
 
 
30. 5. ............................. Dneska se ponikla výstava Maďarsku, ovšem beze mě. Právě mi ovšem volala mamka výsledky. Jenže fotky přijdou až .. v pátek... takže výsledek prozradím až s fotkami .

 
23. 5. .............................. V rubrice Výstavy zápis z Komároma.

 
16. 5. .............................. V rubrice výstavy zápis z Tuřan .

 
10. 5. .............................. Tak po velmi dlouhé době vrubrice výstavy zápis ze Salzburgu.

 
 
7. 5. ................................ Tak jsem se rozhodla, že jsem moc nebude dávat fotky těch našich v balíčkách, ale spíše po koupání, nebo výstavě, samozřejmě výlety také. A koupat se budeme asi v sobotu, neděli? Takže poté, snad fotky přibydou...  A v rubrice odkazy přidána další spřátelená stránka.

 
2. 5. ................................ Kvůli nehodě s pc fotky snad v pátek

df

Duben 
 
25. 4. ............................... V rubrice fotky najdete fotky- překvapivě - po koupání ( kde jsou děti i načinčaní kvůli návštěvě u tety). + Ještě překvápko naší zahrádky.

18. 4. ............................... Přes víkend jsme šlechtily zahradu a byli pryč, tkaže žádná akce s "dětmi" není. Fotky jsem také nenafotila, protože upřímně, docela mi vadí když jsouv balíčcích  . Příští týden se budouděti koupat, takže určitě nějaké fotky budou.

 
5. 4. ................................. Tak v rubrice Akce se už dozvíte, kde jsme byli. + V rubrice odkazy přidán odkaz na spřátelenou stránku Lordíka.

 
1. 4. ................................ Tak žádný aprílový vtípek pro vás nechystám. V rubrice odkazy, nejdete nový odkaz na maltézáčka Lakyho. Zítra odjíždíme pryč- kam to je překvápko a výstava to není- tkaže fotky budou nejdříve v pondělí po návratu...

df

BŘEZEN


 
28. 3. ............................. Pár nových ftek ve fotogalerii .

 
21. 3. ............................. U nás už všechen sníh roztál, a tak jsme se vydali na procházku. Ovšem to jsme nepočítali se spoustou bahna, takže jsem radši děcka popadla a šla zpět. Našla jsem ještě odkaz na fotky ze schůze kluba.rajce.idnes.cz/klub/ .

 
14. 3. ............................. Tak opět po týdnu aktuálka. V rubrice Akce najdete zápis z dnešní schůze ve Valašském Meziřící, kde jsme obdrželi pár cen a také zbonitovali naši Mary Keirinku . Jinak fotky opět přes rajče, nechci už riskovat, že by se zase ta nová stránka vymazala. I když mi to více vyhovovalo, nedá se nic dělat...

 
7. 3. ............................... Nastává pár změn- doufám že přijemných. Už to nebudeme psát my, pejsci, ale já, panička . Myslím, že to tak bude i přehlednější. Další změna- stránka na kterou jsem nahrávala fotky, a pak je dávala sem, je bohužel smazána- nevím proč- takže i docela hodně věcí ve fotogalerii. Ale ty jsou většinou z minulého roku. Moc mě to mrzí, ale fakt nevím co se stalo a snad tahleta stránka se už nesmaže.... V rubrice Akce je zápis z hor a taky jsou tam zmíněny Marynčiny narozeniny .

 

df

ÚNOR 
 
27. 2. ............................... Táák dneska odjíždíme na hory! Jak jste si jistě všimli, tak za dva dny, já, Mar slavím 2 rok života!!!! Takže až přijedeme z hor najddete tu zápisek z hor a z mých narozenin! ( příští neděli).

 
20. 2.  ............................ Ve fotogalerii přibyly domácí fotky .

 
14. 2. ............................. Páníčci se rozhodli, že se bude přestavovat přízemí, a proto tu teď všude máme prach a nefotíme... Doufám, že se vše brzo přestaví . Ale jak páníčci pořád nosí věci nahoru a dolůů je fakt hrozné! Pořád je musíme hlídat!

7. 2. ............................ V rubrice fotogalerie, nějaké domácí foto .

 
4. 2. ............................ Tento web už potřeboval pořádnou rekonstrukci. OBROVSKÉ DÍKY PATŘÍ VERČE www.lilly.wbs.cz !!!!! KTERÁ TENTO WEB PŘENÁDHERNĚ POOPRAVILA A VELICE SE NÁM LÍBÍ!!!!!!!!!!! DĚKUJEME MOOOC!!!!!

 
24. 1. .......................... V rubrice výstavy zápis z Trenčína...

 
17. 1. ......................... V rubrice Výstavy zápis z výstavy .

 
10. 1. ..........................V rubrice Výstavy zápisek .

3. 1. ........................... Vítejte v novém roce! Co se stalo přesně o půlnoci? Maxíček se začal dusit, a musel si vzít prášek měl úplný záchvat... Jinak vše nej do roku 2010!


ROK 2009

PROSINEC
 
 
31. 12. ...................... Krásný Silvestr a vstup do Nového roku přejeme všem návštěvníkům těchto stránek .

 
25. 12. ...................... I k nám se dostavily Vánoce, a proto v rubrice Akce najdete podrobnější popis i s fotkami.   Dneska paničky uklízí a uklízí a my si užíváme dárků .

 
13. 12. ..................... Zase po týdnu máme aktuálku.  Ráno začalo sněžit a když se paňule doučila- heh v 1 , tak nás chtěla vyšoupnout ven, abychom udělali nějaké ty fotky se sněhem. jenže my jsme se zapírali a nechtěli , takže z fotek byla rozmazaná šmouha. Panička moc nadávala, a naknec se rozhodla, že udělá fotky, jak to u nás vypadá opravdu, když napadne sníh - Fotogalerie. + jsme změnili muziku na hlavní stránce. Chtěli jsme tam tradiční Jingle Bells, ale nikde jsme nenašli kod, tak snad i toto se líbí.

 
6. 12. ....................... Tak a máme tu vánoční vzhled!  Na Mikuláše , ale přece! Doufáme, že se líbí. Tento rok, asi žádnou Vánoční soutěž dělat nebudeme. V rubrice Výstavy naleznete zápis z Wellsu.
 

df

LISTOPAD
 
 
29. 11. .................... V rubrice Výstavy naleznete zápisek.  

 
 27. 11. .................. Chtěli jsme nafotit fotky po koupání. Tak jsme chystaly karrtáče, hřebeny,.. a zkoušíme fén, zapneme do elektriky a on začal hořet.  Čoud a hroznej kouř. Hrůůza, tak fotky zatím žádné...... 

23. 11. ................... Maličko pozmněněna stránka... Pár podle paničky přebytečných rubrik zmizelo a rubrika sloubydlící dodělána. Taky předělány fotky v rubrikách, kde nefungovaly. Doufáme, že se líbí. paňule je nemocná, takže konečněv měla na nás dneska čas a byla s námi. Věřili byste, že za měsíc a den jsou Vánoce?
 

 
15. 11. .................... Táák v rubrice Výstavy nvý článek+ fotky.  V Praze jsme se stkali s Vrčou a Lilly- www.lilly.wbs.cz . A pokecali jsme- foto zde: fotila verča- www.malteselilly.rajce.net  

8. 11. ....................... Tááák konečně ve fotogalerii neleznete fotky ze slibovaného sněhu.

 
6. 11. ....................... Jelikož sněžilo, tak tedy paňule konečně nafotila nějaké fotečky.  Přibydou v průběhu týdne. Nu a víte jak se nám snížek líbil? Opět i tuto zimu jsem já, Mary papala snížek, nu co? A já Edík, se tak zmáčel, že se paňule hněvala.

 
1. 11. ....................... Listopad. Panička vytvořila takové video o nás z fotek. Najdete na v rubrice Úvod- pod těmi fotkami co přechází.  Posnažíme se nafotit nějaké hezké listopadové fotky- v průběhu tohoto či příštího týdne. 


df

 
ŘÍJEN
 
 
29. 1o. ................. Jelikož jsou prázdniny, tak už z rána doplňujeme do rubriky Výstavy zápisek.

 
24. 1o. ................ Určitě byste měli kouknout do rubriky Akce . 

 
18. 10. ................ Z nějakého důvodu nám dneska přestal jet takové to video z těch fotek. Jak jsme měli na úvodu, a jelikož si panička nepamatuje které foto tam bylo, tak je tam nové. + V rubrice výstavy zápisek z Brna. 

 
12. 1o. ................ Aktuálně z mistrovství Světa v rubrice výstavy!!!!!!!!

 
8. 1o. ................... Hafoj! Už jste viděli? Úvod? Krásnej že?! No a hádejte, kdo nám ho vyrobil! Verča! Lillčina panička! www.lilly.wbs.cz  To paňule by to tak nezcládla.. DĚKUJEME MOC!!!!!!!!!!!!!!

 
4. 1o. .................... V rubrice Výstavy- článek + foto. 

 
3. 1o. .................... Dneska jsme byli na procházce v lese. Žádné fotky, ale potkali jsme naše bývalé sousedy, teda páníčky a ti si pořídili bígla. Tak šli na chvilku k nám a my jsme s ním lítali a hráli si....
 

 

df

 
ZÁŘÍ
 
 
28. 9. ........................... Panička teda nafotila nějaké ty fotky, ale ne venkovní, ale jak to říci- povelové. Jen pár. Najdete je v rubrice mně a mně-Psi a Feny. Pod článkem a fotkama nás. Čas od času tam vždycky nějaká ta fotka našich povelů- teda hlavně mě, Marynky přibyde. Jináč mě, Mary jde už docela couvání, ale jaksi... křivě a jen když mám náladu, není to ještě vončo a to stejné plaz.

25. 9. ........................... Měli jsme jetzt na výstavu, ale páníček onemocněl. Tak alespoň o víkendu nějaké snad to přírodní foto.

21. 9. ........................... Přidáno slibované opravdu hodně domácí foto. Jsme tam dost rozčepýření . Aspoň si dovedete představit, jak vypadáme před česáním. Samozřejmě v rubrice Fotogalerie.

 
 2o. 9. ..........................Já,  Edíček jsem se naučil povel couvej! Paňule je nemocná, takže foto snad v průběhu týdne. 

 
14. 9. ........................... Alelůja! Aktuálka! :)  V rubrice Výstavy se dozvíte víc .

 
1o. 9. ............................ Nějak ted nebyl čas na aktuálku, ale zase nic tak mimořádného se podle nás nestalo. Panule porad kolem nás skáče, tak co by. Na Úvodu změněna muzika- už byl čas- nový vzhled- nová muzika.  Panička nám dneska koupila pařátky. Druhá panule říkala, že sou moc ostrý, ale panička nám to beztak ve chvilce podstrčila. A jak to bylo dobrý!

 
6. 9. ............................... Čáry, máry fuk a panička dokončila nový design. No chtělo to malou změnu- není to úplně jinak, jen jiná šablona...... Tak snad se líbí. Další válecí den- no moc jich už nebude- nový týden a paňule bude zas chybět doma. CHJO. Ale je to pohodička.....

 
5. 9. .............................. Pracuje se na novém vzhledu stránky.... Dneska byl taký válecí den. Panička viděla Marley a já- úžasný!

 
2. 9. .............................. Foto Aninky naleznete ve Fotogalerii..

 

df

SRPEN
 
 
31. 8. ............................ CHJO. Poslední den prázdnin- poslední celý den který s námi anička tráví. A zase ten hrozný ústav, který nám paničku bere.  Přes víkend jsme byli na výstavě- rubrika Výstavy a přidány fotky z mistrovství Evropy. 

 
27. 8. ............................ Panička s námi včera blbla v bazénu. Sáámo, že kvůli srsti jsme se nekoupali, ale v bazénu jsme byli a jak? To se dozvíte v rubrice Fotogalerie. Babička s Aninkou již dneska odjíždějí, takže snad tedka někdy brzo- to záleží na tom, jak se bude paňuli chtít, budou s A fotky.A taky přišli fotky z mistrovství od pí. Mlezivové. Asi v pondělí dodáme.

 
 24. 8. ........................... Verča www.lilly.wbs.cz  nám vytvořila nový a krásný banner!  Děkujeme moc! Najdete ho v rubrice Odkazy, tak bychom byli potěšeni, kdybyste si ho změnili.  Delší dobu nebyla aktuálka a to z jednoho prostého důvodu- Mistrovství Evropy. Najdete článek v rubrice Výstavy,.....

 
2o. 8. .............................. Foto na houpačce v rubrice Fotogalerie. Jináč užíváme a užíváme zbytku prázdnin no,.........

 
18. 8. ............................. Dneska jsem byla j, mary na očkování. Auuu, ale ani jsem nepípla. Jináč dáváme sem odkaz na foto od pí. Ivety ze psího tábora: zkoctj.rajce.idnes.cz/ 

 
16. 8. ............................. Foto z výstavy+ výsledky najdete v rubrice ???  Výstavy........
 

 
14. 8. .............................. Tak dneska jsme se váleli. Pouštěli si filmy, a pak se šlo na zahradu. Už ne válet, ale paňule musela třídit jabka, a tak. málem mě, kluka ďobla vosa, naštěstí paňule rychle mávala, ale to nepomáhalo, už lezla, tak ju rychle paňule vzala do ruky, aby mě, Edíka neďobla a ďobla ju XDXD. No hlavně, že nám nic není......

 
 12. 8. ............................ Panička zapomněla zveřejnit, to co vyrobila v táboře. Asi se jí to nepovedlo XD, ale to neva. Je to textilními barvami.
 

 
1o. 8. ........................... Tak fotky jsou až dneska XD. V rubrice fotogalerie. Teď paňule musí nahrávat kapánek jinak, ptž nemá ( zahrada a my XD)  čas se s tím paplat a taky některé nám  mizeli...

8. 8. ............................. Panička už se vrátila. Mezitím, mě, Edíčka, Maxmilián kousl. Pod oko. Mám to teď takové..... zhnisané. Paňule by to vyfotila, ale nechce mi do toho oka blejskat. A blesk vypnout neumí XD. Zítra přibyde nějaké to " válecí foto", protože  večeru budem fotit. Mě, Edíka to kousnutí strašně bolelo, prali jsme se o kost, a najednou...... pak jsem plakal,..... a já, Marynka mu to očička pořád olizuji.....

 
1. 8. ............................. Ahojky, tak aby se neřeklo, že kašleme na naši stránku tak paňule píše dneska. Asi před 3 hodinami dojela, nahrála fotky, takže vše v rubrice Výlety. Je tam jak článek Svatba, tak i článek ze psího tábora....... ZÍTRA PAŇULE JEDE NA KOŇSKÝ TÁBOR- ZASE NA TÝDEN!!!!!!!
 

 

df

 
ČERVENEC
 
 
23. 7. ................................ Foto obojků odpoledne ve Fotogalerii, pak se jukněte. ZÍTRA 24. 7. O9 MÁ BRATR PANIČKY SVATBU!!!!!!!!!! DEN POTÉ- 25. 7. PANIČKA A MAX ODJÍŽDÍ NA TÁBOR!!!!!!!!!! DEN PO TÁBORU- 1. 8. PANIČKA ODJÍŽDÍ NA KRASOJÍZDU NA KONI!!!!!!!!!! FOTKY SNAD STIHNE DÁT NA WEB JEŠTĚ PŘED ODJEZDEM NA KONĚ, TAK DOUFEJME. Z KONÍ SE VRACÍ 8. 8. , NEBO 10. 8. TEˇˇD NEVÍME xd. ALE FOTO BY MĚLA BÝT JIŽ PO PSÍM TÁBORU!!!!!!!!! A TO- FOTO ZE SVATBY+ FOTO PSÍ TÁBOR!!!!!! A SAAMO ČLÁNKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
22. 7. ............................... Změněna muzika. XDXD snad se líbí......... No a dneska paňule fotila naše obojky a vodítžka, tak zítra sem přibydou...... 

 
2o. 7. ..............................  Tak jsme se vrátili z výstavy- rubrika Výstavy.

 
17. 7. .............................. Nový design! Nová NK! Snad se líbí no...... tan stará NK nebyla špatná, ale nedalo se odpovídat přímo tomu rčitému vzkazu. Sice hned do NK nevjedete, ale to jedno kliknutí nezabije... Doplňujeme- děkujeme Máji a Tess, www.tessinka.wbs.cz že nám pomohli NK lépe zprovoznit: již se Vám rovnou zobrazí NK a nemusíte klikat na další odkaz. DĚKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!

 
16. 7. ............................... Ahooooj!!!!!!!!! Po krátcé odmlce XD už jsme tru opět v plné síle. To byla radost, když se panička vrátila . Já, Mary jsem se z toho no.... jen mezi námi- trošku počůrala - ale to se nepočítá. A jak jinak, než aby hned ráno s námi vyrazila na pořádný špacír, takže foto a popis v rubrice Výlety- pozor doplněno v průběhu dne.

 

df

 
ČERVEN
 
30. 6. .............................. OD 1. 7. - 16. 7. o9 TU NEJSME !!!!!!!!!!!!! NEBUDE AKTUÁLKA, ANI FOTKY XD. AŽ SE VRÁTÍME, TAK TU NAJDETE NĚJAKÉ. PANIČKA JEDE NA DOVOLENOU K MOŘI, ALE MY TAM NEJEDEME, JEDEME ZA TETOU A BABIČKOU DO JINÉ VESNICE. JE TAM PLNO DRŮBEŽE, BUDEME S MAXÍKEM. A AŽ SE PAŇULE VRÁTÍ, PŮJDEME NA VELKOU PROCHÁZKU, A SAMOZŘEJMĚ FOTKY NEBUDOU CHYBĚT. MOŽNÁ I VIDEO BUDE............
 
Ták. Ve fotogalerii najdete domácí foto. Od pátku má panička volno, tak stihla nafotit. Snad se líbí no XD. 
 

 
28. 6. .............................. Heh, dnes jsem paňuli, já holčička opět velice potěšila... Více v rubrice Výstavy.......
 

 
27. 6. ............................ No, tak přinášíme fotku, kde jsem já, holčička . No jo no, já, mediální hvězda XD. No nic. A taky jsme fotili Domácí foto, ale to Vám sem dáme až...... ehm... v úterý? Protože teď paňule má hodně srazů s kamarády, a taky se přeci nám musí věnovat XD.
 
 
www.mymaltese.wbs.cz

 
26. 6. ........................... Já Keiřička jsem ve Světě psů!!!!!!! Str. 30. Foto na fotíme v nejbližší době. Jo jinak,... dělá mi tam křoví paňule.
 

 
25. 6. .......................... Jsme byli na procházce, protože se udělalo hezčeji :). Byl tam takový zlý vlčák, který nás kousal do nosu.  no jo, my ho trochu provokovali.

 
24. 6. .......................... Tak ve fotogalerii najdete nějaké ty opět chatové fotečky....
 

 
23. 6. ........................... Heh, včera Verča řekla paničce, že sice odkazy jsou  krásně srovnané, ale některé- většina nefukční. Takže panička dneska ty špatné předělala a vše by mělo být OK XDXD.

22. 6. ........................... Trošku jsme poupravili odkazy. A přidali odkaz na dalšího úžasného maltéz.  Celý den bylo pod mrakem, paˇˇnule sice čapla vodítka a šlo se kolem salajny, ale bylo škaredě a nám se nechtělo. paqk ještě začalo poprchávat, tak jsme to zabalili a šli domů.

 
21. 6. ............................ Ve fotogalerii najdete pár pohodových fetek, jelikož pršelo, tak jsme nafotili aspoň doma.  Žabky užb pořádně povyrostli. Je jch tam asi tak 10. Ty už jsou pěkně velké, ty ostatní, hups jsme zjistili, že tam máme krásnou užovku a ta nám je sežrala XD. + koukejte z lill.wbs:  Pomozte:Fenečce border kolie se narodily štěňátka,ale bohužel dvě miminka nemají vyvinutý oční nerv a budou slepí, majitel fenky shání páníky, kteří by se jich ujali.Nevíte o někom, kdo by měl o ně zájem? Prosíme o pomoc - kontakt: 724 025 738.  Mooc děkujeme - foto - zde.Pomoc můžete i umístěním této informace na své stránky.
http://img3.rajce.idnes.cz/d6/2/2115/2115511_b54616f2815ca09199fe899978e8a504/images/cyril04.jpg

 
19. 6. .......................... Přidáno foto do Fotogalerie s naším new pelíškem!!! Moc a moc se nám líbí..... 
 

 
18. 6. ......................... Mně, Keiřince ( vlastně nám  XD) paničky koupili nový růůůůžový pelíšek.  Zítra foto...

 
15. 6. ...................... Foto z výstavy a výsledky v rubrice Výstavy...... 

 
12. 6. ..................... Už jen 4 dny učení!!!!!! Paňule to nemůže vydržet XD. Ve fotogalerii fotky s dortíkem ....

 
11. 6. .................... Paňule bla na zájezdě se třídou. Dneska se vrátila a přinesla nám kostičky! A pak spolu paničky udělali dodatečně dort, i když už paňule má po narozkách. Ale když je promarodila,.... no sice jako dort to moc nevypadá, ptž chtěli něco pidi, ale no zítra uvidíte na foto... 

 
7. 6. ..................... Dneska si paˇˇnule prohlížela e- mailovou schránku a zjistila, že si nahrála fotky, ale zapomněla je dát na web. Tak aspoˇˇn když nemáme v Brně foˇˇták, tak ty postarší snad postačí . Najdete ve fotogalerii.

 
6. 6. .................... Pořád ve městě! Pořád nemoc, chjo kdybychom aspoˇˇn tady měli fo´´ták!Ale aspon kurzor změněn! Je s maltéz .  Díky moc Lence za pomoc s kurzory- www.maltese.webnode.cz A Úvod trošičku pozměněn..... Snad se líbí.....

 
5. 6. ..................... Panička měla dneska narozky! No a paradoxem je- že je nemocná . Chjo. Takže jsme na chatu nejeli. Panička dostala k narozkám knížku o psech.
 

 
4. 6. ..................... Přijeli jsme do brna, jelikož druhá paˇˇnule měla dlouhou práci, ale zítra jedem zas na chatu!  

 
3. 6. .................... Tak fotky knížky kterou jsme vyhráli ve fotogalerii.

df

KVĚTEN
 
31. 5. ................. Ve fotogalerii fotka naší nové kabelky . A je doslova takováhle . Nemyslíte? A trošku poupraveno menu... A také jiná písnička v úvodu. A vlastně všecky rubriky maličko poupraveny.

30. 5. ................ Ták. Včera měl Maxilián svátek. Slaví v lidském, jeikož Maxmilián ve psím není, je jen Maxmilian. No a paničku to přivedlo na pátrání. Dosud jsme svátky moc neřešili, prostě když jsme uviděli v kalendáři, tak jsme dali kostičku a hotovo. Jenže jsme přišli na to, že Edmond v čj jménech není a svátek má 31. 12. ve dni, kdy jsme si ho přinesli domů. Složitější je to se mnou, Marynkou. No akže XDXD- Keira v čj kalendáři lidském není, ve psím je 17. 4., Mary v čj není, v psím 4. 6. a Alice v čj 15. 1. a ve psím 24. 8. Tak který svátek mají u mě slavit????

 
 29. 5. .............. Slibované foto dárků od vrči a Lilly pod touto novinkou. + Došla nám výhra z PPČ. A taky nám paňule koupili novou přenosnou kabelku, ale v podobě menší klrecičky. Foto v průběhu příštích dnů. 
 
www.mymaltese.wbs.cz

26. 5. .............. Pańule dneska měla den volna a pěkně nás převezla. Vstávala už v 7: 30, naučila se rychle NATO ( pinda pána kdo to vymyslel? XD trvalo jí to věčnost). A vyrazili jsme na procházku. Foto a článek v rubrice Procházky, Výlety.......
 

 
25. 5. ............. Verča hodila na nat fotky z výstavy, takže dvěve fotogalerii, jinak tam máte odkaz! Díky moc za krásné fotky s námi!!!!

24. 5. .............. Tak jsme byli v Litoměřicích a hádejte koho jsme potkali? Nápověda- inteligence alias Lill, takže Verču a Lilly!!!!!! Předali jsme dáreček a jelikož máme vybitej foťák, tak dárek od nich najdete až v průběhu týdne. S Verčou paňule klevetila asi hoďku a půl. No Lill ná předváděla kousky- fííha, my se stydíme! ! No a fotky ( jednu XD) foťák byl za prvé vybitej a za druhé jsme  ho věčně u sebe neměla XDXD. Já, Marynka jsem pořád na Lill útočila, takže se mě bála. No a já Edík, sem si jen čuch. Jo, jen tak mimochodem jsme vyhrái 1 místo v JH. Jo a nebojte, fotku Lillušky najdete spolu s fotkami z JH ve fotogalerii!!+ na jejím webu - www.lilly.wbs.cz  a fotku dárků v průběhu týdne. Nezapomenem!!!

23. 5. ............ Tak jsme se dozvěděli, že Verču a Lilly zítra neuvidíme..... Nemá je tam kdo odvézt. Chjo.

 
22. 5. .......... Strašné!!!! Paˇˇnule ze školy musela jetzt autobusem, ptž ji neměl kdo odvézt! To přesedání, a dvě hodiny cestování! K zbláznění, zvlášt když má někdo takovou smůlu, že mu ujede autobus přímo řed nosem a další jede až za 30 minut. XDXD Ne že ychom jí to přáli . No takže času jí ale moc na nás nezbylo . Chjo.....

20. 5. .......... Do fotogalerie přidáno slibované foto.   Jo a paˇˇnule pročistila odkazy. Už ji nebavilo, někdo jí řekne, jasně skamarádíme, a nepřidá si do odkazů. Tak je i paˇˇnule vymazala. Něteří tam mají starý odkaz, a jelikož nenavštěvují a na pan´ulily vzkazy nic, tak šel taky pryč. Možná se ještě odkazy ztenčí. 

19. 5. .......... Fotili jsme. Aaby jste nemysleli, že jsme na vás zapomněli, tak zítra přibydou fotky. 

 
18. 5. .......... Paňule postavila na zahradě agility. Já, Eda žádná účast, já, holčička jsem nejdříve nechtěla,ale pak jsem sse nechala přemluvit a jak nám to šlo!!

 
16. 5. .......... V rubrice Výstavy článek+ foto ze Zlína. 

15. 5. ........... V rubrice Edmod a Mary- Keira animační znaky kluků a holek. Je to tak hezčí,...

13. 5. .......... Ve fotogalerii KONĚČNĚ foto pulců... 

 
11. 5. .......... Jak už jsme jednou psali, na chatě strašně štěkám na sousedovic psa a běhám a ničím u toho stromky a kytičky. Takže paničky, mě Edouškovi ( já, Keiřinka to považuji za,... ehm... buranství) zamezili přístup!!!! Dali tam pařezy, kus půtku, kbelík, no prostě se tam vůbec nemůžu dostat!! Na na ty hloupý pařezy co tam dali abych se nemoh bavit, postavili další hloupé kytky!!!!

 
10. 5. ......... Už jsme zpět z výstavy doma. No a fotky? Článek? Najdete v rubrice Výstavy. 

 
8. 5. ............ Slíbené foto pulců dnes opět nebude. Zrána trochu mrholilo, ale pak bylo krásně teplo, ale pulci jsou potvory, když jsme přišli, tak utekli, paňule je vyfotila aspoň na dně, ale tam to nebylo vidět. Tak snad jinde. Ale jako omluvu ve fotogalerii najdete  foto na trávníku před domem samo, že nás. 

 7. 5. ........... Tak se moc omlouváme. Fotečky nemáme, poněvadž pršelo,.... a když dopršelo pulečci byli schovaní,......  snad zítra,....

6. 5. ............ Do rubriky Výstavy pod fotky přidáno slibované video. Žabky které jsme si přinesli, se nám vylíhli ve velké pulečky- zítra nafotíme.

5. 5. ............ Tak přidány ty slibované fotky + článek do rubriky Výstavy. Pokud to paňule stihne, přibyde i to video k večeru.+ doplněny u nás obou naše šampionáty. Paňule ještě před touhle výstavou zapomněla, na moje, Edouškovi 2 dopsat.  Už tam jsou. 

 
4. 5. ............. Ahojky. Paňule nestihla napsat článek a dát sem fotky, ale jsou nahrané a připravené. Máme i video. Tak zítra.

df

DUBEN
 
29. 4. ......... Musíme upozornit, že zítra odjíždíme na výstavu!!!! Hodně daleko!!!!!!! Fotky a samozřejmě článek bude v pondělí!!!!
 

 
28. 4. .......... Vyhráli jsme v PPČ!!! Knížku!!!!!! Měla by nám dojít,.......... co nejdříve,......
 

 
27. 4. ......... Juj, si říkáte dke jsme byli co? Na výstavě . Takže v rubrice Výstavy najdete výpis+ fotky. Jelikož já, Keiřinka jsem se nevystavovala, takže jsem to pojala jako výlet. V rubrice Výlety článek z mého pohledu.
 

23. 4. .......... Paňule se probudila ve 4 ráno a šla se napít. U toho nesměl chybět foťák, jsme vyfocení jak jsme koukali co to zase dělá.   Foto ve Fotogalerii.  A přidány hodiny,.... pod menu...
 

 
22. 4. ............ Dneska panička i když má volno, musela jetzt do Brna, ptž si musela obnovit pas+ pak měla se školou ( i když má volno) hvězdárnu. Asi jiní by jásali, ale naše paňule byla... hm... otrávená.   Ve městě se jí moc nechtělo na moc extra velkou procházku, protože pořád něco řešila a odbíhala,   ale ve chvilce čase si, mě Keiřinku zavolala a už se skákalo.   Nejdříve nejníže šnůru, pak výš a výš. Na videu je to v nejnižší poloze. No a pak panička zjistila, že na web nezveřejnila video plaz se, na které úplně zapomněla,   to bylo poprvé, když jsme se to učili. Teď už to umím  jen na povel! ( když se mi chce ). Já Edmondek jsem se zdekoval, aby po mě tady náhodou něco nechtěla.  Panička nám koupila v hračkářství dneska hračku ( za to že furt odbíhala). No, a já s ní provedla svoje.  Ale já, Edoušek jsem tomu taky dal. Naše dílo máte ve fotogalerii+ tam najdete obě videa!!!!!! Abychom nezapomněli, tak se panička strašně rozčílila, že takový prachy za to dá a my to hned zničíme.

 
21. 4. ......... Narodili se nám žabky!!! Z těch vajíček co si donesla panička z rybníka. Paňule udělala foto, ale nenív tam nic vidět . No, a zítra má panička volno!!!!! Tak snad nějaké ty fotečky budou,.........
 

 
19. 4. .......... Dneska je toho víc . Tak nejdříve musíme upozornit, že panička má ohromnou radost, ptž po 1 roce psaní, se uvidí se svou skvělou kamarádkou!!! www.lilly.wbs.cz Ano, uhodli jste, Verča . A my uvidíme Lilly!!!! Teď jen aby nám přišel vstupní list. Protože se máme vidět v Litoměřicích. Na výstavě.  Další novinka pro dnešek je, že jsme byli na procházce ve vedlejší vesnici. Ale fuj, jsme zapomněli foťák, to jsme co? Pak jsme si zdřímli a pak jsme pracovali na zahradě. Mezitím jsme si odběhli, naše potrhlá panička taky, protože si vzpomněla, že musí udělat nějaké to foto. Já, Keiřinka jsem se radovala ( viz. foto), a pak paňule hodila na zem jablko, to neměla dělat!! ! Já jabka nemám rád, škrábu do nich, štěkám, no chlap ne? Foto ve fotogalerii! Včera jsme ještě zapomněli zmínit, že nás asi před 3 dny varovala Lenka, že s hrozně kradou fotky, i když tady máme proti kopírováník tak paňule dělá rámečky a nadpisy. nejdříve nechtěla, že to kazí image, a že to nesved udělat hezky, ale nakone přeci začala. hezký zbytek dne!!!
 

 
18. 4. ......... Už je ráno, no ráno  poledne a my máme aktuálku. Ve fotogalerii najdete fotky kde jsme se fotili na okně. Paničce došel mail, že tábory jsou zaplacené a potvrzené. Paňule se tak těší!! Maxík moc ne , ten jaksi sport nemusí, ale co by pro naši paňuli neudělal. Paničky dneska budou na zahrádce přesazovat, ptž se bude přestavovat vjezd. Takže asi prochajdu nestihnem, ale to neva, aspoň tydlety fotky máte.

 
17. 4. ......... Foto na koberečku s maltéz přidáno do fotogalerie.

 
16. 4. ......... Tak dneska jsem paničce doběhla a měla jsem větvičku s trny na hřbetě!!!   Hned mi ji sundali!  No, panička koupila filmík o pejscích- koukněte máme tu obrázek! No a teďka v letních časech pobýváme na chatě...
 

tlapka1

 

 
 13. 4. ....... VELIKONOCE!!!! Přejeme všem to nej, nej. No a aby toho nebylo málo, tak když jsme měli v poledne návštěvy, tak já, Edmondek jsem se naparfémoval XDXD , no znáte to. Paničky byli upa na mrtvici. Tak jsem musel celej do sprchy, pak vyfénovat, učesat a zabalíčkovat. Hrůůůza . N a pak mě astříkali těma jejich přípravkama, který děsně páchnou. Fakt to nechápu. A já Keiřinka? Když tu byli návštěvy, tak jsem rychle vyžrala misky, co kdyby mě to chtěli sežrat???  Přáníčko k Velikonocům od nás najdete v rubrice Ostatní,v kde jsou také přidány nově diplomy které jsme dostali od Vás.  Přáníčko k Velikonocům je určeno pro všechny moje SP ( spřátelené stránky) a také pro ty, kteří rádi chodí sem. Moc díky za všecky přání k Velikonocům!!! A ve Fotogalerii najdete Velikonoční foto!

 12. 4. ...... No tak už máme ty slibované fotky ( ráno to bylo v Novinkách). Šli jsme až k rybníku dozadu na 2 hodinny procházka ptýž jsme na chatě, no a tam jsme vzali žabí vajíčka, který vysadíme do jezírka, no a tam jsme potkali tety, a pak spoustu pejsků, jeden ve fotkách.  A pak jsme se vrátili, panička pracovala na zahradě po té zimě a pak přišla Fifa.  + na Úvod přidány odkazy na kterých nás prosím podpořte . No a samo v rubrice Fotogalerie fotky z dneška!!!!

11. 4. ....... Jsme byli na procházce a paňule se nějak zakecala s bývalou spolužačkou, já Keirinka jsem se schovala do stínu, ale já, Edoušek ne, a asi jsem dostal úpal. pak jsem se hrozně motal a spadl, paňule měla děsne strach, ale už je to dobrý,...... snad..... XDXD

 
10. 4. ....... Stránky přesunuty z www.angelas-pejsci.blog.cz sem. + fotky po koupání v rubrice Fotogalerie.

TOPlist
Free Dog MySpace Cursors at www.totallyfreecursors.com